1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  1. Ponieważ we wtorek i środę mam msze o 17.00 w Dusznikach w środę Biuro parafialne czynne tylko po mszy świętej.
  1. Odpust ku czci św. Andrzeja Apostoła Patrona naszej parafii będzie „ipsa die” czyli 30 listopada w czwartek na mszy o godz. 18.00. Nie będzie mszy o 8.00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. dziekan Paweł Skrzypczak z Kościana. Bardzo proszę o przygotowanie służby liturgicznej, sztandarów, feretronów, a także o zabezpieczenie trasy procesji. Zachęcam do licznego udziału i zawierzenia naszej parafii i św. Andrzejowi.
  1. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O godz. 17.50 litania do Serca Pana Jezusa błogosławieństwo i wieczorna msza.
  1. Dziękuję za prace na rzecz parafii oraz za „coś dla ciała” przekazane na probostwo. Bóg zapłać.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i nowy Rok Liturgiczny. Już dzisiaj zapraszam na roraty od poniedziałku 4 grudnia.
  1. Z myślą o przygotowaniu paczek świątecznych dla potrzebujących z tyłu kościoła jest wystawiony kosz, do którego można wrzucać artykuły spożywcze. Zbiórka będzie trwała do niedzieli 10 grudnia włącznie.
  1. Zmarła nasza parafianka śp. Genowefa Haufa ze Zgierzynki, której pogrzeb będzie w poniedziałek o godz.13.30. Wieczny odpoczynek….

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz