1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 17.30. Gorzkie Żale w Niedzielę o godz. 14.00.
  1. We wtorek uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP; wieczorna msza przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II. Jedną z intencji jest: z podziękowaniem za nawiedzenie rodzin przez Maryję w kopii Obrazu Jasnogórskiego oraz o Bożą opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej dla mieszkańców Bródek.
  1. Spowiedź wielkanocna z udziałem kapłanów z dekanatu w środę 20 marca: rano od. godz. 9.00 do 10.00; po południu od 15.00 do 16.30; wieczorem od 19.00 do 20.00. Proszę skorzystać w ten dzień ze spowiedzi, ponieważ w inne dni będę spowiadał w naszym dekanacie. Proszę także spowiedzi nie odkładać na niedzielę palmową.
  1. Za tydzień Niedziela Palmowa i początek Wielkiego tygodnia. Mszę o godz. 9.30 rozpoczniemy przy probostwie i w procesji z palmami wejdziemy do kościoła.
  1. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można wrzucać do skarbony po lewej stronie tam, gdzie podziękowania i prośby na Nowennę. Przypominam także o daninie diecezjalnej.
  1. Objazd chorych ze spowiedzią i Komunią Wielkanocną: Zygmuntowo, Chraplewo, Pakosław i Zgierzynka we wtorek od godz. 13.00; Brody, Turowo, Bródki i Niewierz w środę od 11.30.
  1. W tym tygodniu do niedzieli 24 włącznie zapraszam na godzinę 21.20 do kościoła na Nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Modlitwa będzie także transmitowana przez radio i Internet.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za ”coś” dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać!