1. Dzisiaj w naszej Parafii odpust ku czci Matki Bożej Szkaplerznej. Suma odpustowa o godz. 12.00, którą odprawi ks. Dariusz Piasecki wikariusz parafii Wszystkich Świętych w Otorowie.
  1. Dzisiejsza składa na prace remontowe.
  1. W czwartek msza święta za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. Dziękuje za wszelkie prace na rzecz parafii, Panom murarzom za naprawę płotu przy stodole; Panu Markowi z synem za przygotowanie do wywozu odpadów wielkogabarytowych, mieszkańcom Brodów za prace porządkowe, a także za „coś” dla ciała. Bóg zapłać!
  1. W przyszłą niedzielę święcenie pojazdów mechanicznych. Będzie się odbywało tak jak w latach ubiegłych. Do poświęcenia samochodami wjeżdżamy bramą przy probostwie od strony Pakosławia, wyjeżdżamy bramą przy kościele. Proszę o zachowanie ostrożności. Ofiary składane podczas poświęcenia przeznaczone na samochody dla misjonarzy.
  1. Ponieważ po przyszłej niedzieli nie będzie mnie parę dni w parafii, nie będzie także mszy świętych, bardzo proszę, aby wszelkie sprawy biurowe: intencje, potrzebne zaświadczenia, załatwić w tym tygodniu w biurze parafialnym.