1. Jutro w poniedziałek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to dzień świętości życia oraz początek duchowej adopcji dziecka poczętego. Wszystkich chętnych zapraszam do podjęcia takiej adopcji. Ofiary zbierane w czasie mszy będą przeznaczone na Fundusz Obrony Życia. Deklaracje duchowej adopcji można odbierać dzisiaj po mszy świętej, a wypełnione przynosimy jutro do kościoła.
  1. Spotkanie Biblijne w czwartek 28 marca po wieczornej mszy.
  1. Droga Krzyżowa w piątek w Niewierzu o godz. 16.45. początek przy krzyżu na środku wsi; idziemy ul. Leśną do Pana Nowaka na Kasztanowej. Do udziału zapraszamy wszystkich parafian.
  1. Odbiór alb dzieci przystępujących do I Komunii i tzw. galanterii komunijnej we wtorek 26 marca o godz. 17.00 w salce na probostwie.
  1. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania: Poniedziałek: Grupa I – Brody o godz. 19.00 i gruba II Bródki i Niewierz o godz. 19.45 w salce na probostwie; Wtorek: Grupa III – Pakosław o godz. 19.00 i grupa IV - Chraplewo, Turowo, Zygmuntowo, Zgierzynka o godz. 19.45 także w salce na probostwie.
  1. Paschaliki wielkanocne w cenie 7 PLN do nabycia w biurze parafialnym. Dochód ze sprzedaży przeznaczony na Caritas.
  1. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Do wyboru są dwa terminy: 5 kwietnia w Nowym Tomyślu i droga do Lwówka lub Rokitna, albo 12 kwietnia z Pniew do Lusowa. Rejestracji na trasę można dokonać na stronie edk.org.pl
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii, obcięcie drzew przy kościele i na cmentarzu. Bóg zapłać.
  1. Raz jeszcze zapraszam na wspólną wyprawę do Gruzji w dniach od 8 do 15 czerwca. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc.
  1. Zmarł nasz parafianin śp. Andrzej Zawarty, pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek…