1. Dzisiejsza składka przeznaczona na prace remontowe. W tym miesiącu rozpoczniemy remont salki parafialnej na wikariacie, która będzie służyła na różne spotkania parafialne, także społeczności sołectwa Brody.
  1. W naszej parafii dziś Dzień pomocy dla Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Gościmy ks. kleryka Cezarego studenta III roku, który po mszach przed kościołem będzie zbierał ofiary na utrzymanie Seminarium.
  1. W poniedziałek, jutro, 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości. Msza za Ojczyzną o godz. 9.30. Taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Po mszy modlitwy za poległych przy pomniku. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich parafian. Przypominam o wywieszeniu przed domem flagi państwowej. Jutro nie ma mszy wieczornej.
  1. W dniach od 21 do 28 maja 2020 roku organizujemy parafialny wyjazd do Macedonii, Albanii i Kosowa. Koszt wyjazdu 2500 zł i 200 euro / os. Chętnych na wyjazd proszę o kontakt ze mną.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać.
  1. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Ubogich.
  1. Już dziś informuję, że nasz odpust parafialny ku czci św. Andrzeja będzie ipsa die, czyli w sobotę 30 listopada na mszy o godz. 18.00.