1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia i rozpoczyna okres zwykły. Z racji drugiej niedzieli miesiąca składka przeznaczona na prace remontowe.
  1. Dzisiaj po mszy świętej o godz. 11.15 koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Polanie” z Zespołu Szkół w Trzciance. Serdecznie zapraszamy.
  1. W piątek Dzień Judaizmu.
  1. W sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. Plan Kolędy: codziennie początek o godz. 9.00
    Poniedziałek 13 stycznia Turowo od P. Tomczak do P. Musiał
    Wtorek 14 stycznia Turowo od P. Łuczak do P. Gola
    Środa 15 stycznia Pakosław Huby od P. Koniecznych do P. Łuczak
    Czwartek 16 stycznia Pakosław Blok nr 17 i od P. Bartosińskich do P.  Obrębskich
    Piątek 17 stycznia Pakosław od P. Robak do P. Pustkowiaka (na dołku)
    Sobota 18 stycznia Pakosław od Leśniczówki do P. Janas nr 38 po drodze Blok nr 18
    Prosimy przyjechać po księdza 15 min przed 9.00.
  1. W sobotę na mszy świętej wieczornej będziemy gościli Zespół "DonnaLiedchen" z Lokalnej Grupy Działania Flaeming-Havel z siedzibą w Wiesenburgu z Niemiec, który wykona kilka pieśni liturgicznych.