1. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek nie będzie mszy świętych, natomiast w poniedziałek, wtorek i środę biuro parafialne nie będzie czynne.
  1. W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  1. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O godz. 17.50 litania do Serca Pana Jezusa, repozycja i wieczorna msza.
  1. Bardzo dziękuję wszystkim ofiarodawcą za dary na leczenie Patrycji. Zebraliśmy 10.150 PLN. Kwota została przelana na specjalne konto dla Patrycji fundacji „Siępomaga”.
  1. Dziękuję za uczestnictwo w całej oktawie Bożego Ciała, za przygotowanie ołtarzy i procesji na zakończenie oktawy oraz mieszkańcom Chraplewa za przygotowanie uroczystości Serca Pana Jezusa. Dziękuję noszącym sztandary, feretrony, poduszki liturgiczne, służbie liturgicznej, panom od baldachimu, Panu Jackowi, dziewczynkom, które sypały kwiatki, tzw. marszałkom. Wszystkim Bóg zapłać. Dziękuję także za „coś” dla ciała przekazane na probostwo.
  1. Wszystkim dzieciom i młodzieży, nauczycielom i pracownikom szkoły życzę miłych wakacji przeżywanych razem z Panem Bogiem.
  1. W minionym tygodniu zmarł śp. Leszek Kulus, którego pogrzeb był w czwartek. Wieczny odpoczynek…