1. Dzisiaj odpust ku czci Matki Bożej z Góry Karmel (Szkaplerznej) Suma o godz. 12.00; nie ma mszy o 11.15. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Adrian Urbaniak Kapelan Sióstr Urszulanek w Pniewach.
  1. Msza za wstawiennictwem św. Jana Pawła II we wtorek.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii, za porządki przed odpustem. Bóg zapłać.
  1. Dziękuję mieszkańcom Zgierzynki za sprzątanie kościoła, od soboty zapraszam Turowo.
  1. W przyszłą niedzielę święcenie pojazdów mechanicznych. Będzie się odbywało tak jak w latach ubiegłych. Do poświęcenia samochodami wjeżdżamy wjazdem przy probostwie od strony Pakosławia, (nie skręcamy od Karmazynu), wyjeżdżamy bramą przy kościele. Proszę o zachowanie ostrożności i jazdę na tzw. zakładkę, żeby nie robić „korka”. Ofiary składane podczas poświęcenia przeznaczone na samochody dla misjonarzy.
  1. Ponieważ po przyszłej niedzieli nie będzie mnie parę dni w parafii, nie będzie także mszy świętych, bardzo proszę, aby wszelkie sprawy biurowe: intencje, potrzebne zaświadczenia, załatwić w tym tygodniu w biurze parafialnym.
  1. W minionym tygodniu zmarli śp. Franciszek Flis z Niewierza oraz śp. Błażej Głuszak ze Zgierzynki, którego pogrzeb będzie w poniedziałek o godz.10.00. Wieczny odpoczynek…..