1. Nabożeństwa czerwcowe w łączności ze mszą świętą. W środy po mszy Nowenna do MBNP
  1. W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  1. Wszystkim ojcom z racji przypadającego w tym tygodniu Dniu Ojca życzymy, aby czerpali wzór ze św. Józefa Oblubieńca NMP i Opiekuna Pana Jezusa. Niech Pan Bóg błogosławi.
  1. Dziękuje za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać.
  1. Caritas będzie czynny do 19 lipca włącznie w poniedziałki od godz. 16.00 do 17.00
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. W związku ze zmianami obostrzeń wynikających z pandemii limit mogących wejść do kościoła od soboty 26 czerwca będzie wynosił 250 osób. Do limitu nie są liczone osoby podwójnie zaszczepione. Proszę jednak w miarę możliwości siadać po trzy osoby w ławce. Pamiętajmy o zasłanianiu ust i nosa maseczką.
  1. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej zdecydowali, że 20 czerwca 2021 r. czyli dzisiaj, dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej oraz w święta nakazane zostają zniesione jednocześnie we wszystkich diecezjach, w których do tej pory obowiązywały w związku z pandemią Covid-19.
  1. Msza na zakończenie roku szkolnego w naszym kościele w piątek o godz.8.30. Do kościoła wchodzą uczniowie i nauczyciele, rodziców proszę o uczestnictwo we mszy na zewnątrz kościoła.
  1. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Wiesława Bilewska z Zygmuntowa. Wieczny odpoczynek…