1. W oktawie Bożego Ciała msze z nieszporami i procesją. Liturgie mszy i procesje obsługują: poniedziałek – Bródki; Wtorek – Zygmuntowo i Marszewo; Środa – Zgierzynka; Czwartek – Turowo; Piątek NSPJ – Pakosław (msza będzie przy pomniku poległych)
  1. Nabożeństwa czerwcowe w łączności ze mszą świętą.
  1. Zakończenie oktawy w czwartek 6 czerwca o godz.18.00; o przygotowanie ołtarzy proszę: I – Chraplewo; II – Bródki; III – Niewierz; IV – Turowo. Nie ma mszy o godz. 8.00
  1. W poniedziałek Caritas nie będzie czynna.
  1. W piątek Uroczystość NSPJ Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz.16.30.
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornych uroczystościach.
  1. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  1. Dziękuje wszystkim za przygotowanie ołtarzy i całej procesji Bożego Ciała, udekorowanie trasy procesji, dziewczynkom sypiącym kwiatki, pianiom od feretronów, panom od baldachimu, pocztom sztandarowym, służbie liturgicznej i strażakom, wszystkim uczestnikom; dziękuję także za wszelkie prace na rzecz parafii zwłaszcza Panom Zygmuntowi, Andrzejowi i Ryszardowi; Pani Teresie. Dziękuję za kwiaty do kościoła. Bóg zapłać.
  1. Za tydzień w niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i Szkoły Katolickie.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz