1. W poniedziałek nie będzie wieczornej mszy, także Biuro parafialne nie będzie czynne.
  1. W czwartek święto św. Benedykta opata Patrona Europy.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy w kościele.
  1. W sobotę 13 dzień miesiąca; Nabożeństwo fatimskie przy grocie o godz. 20.30. Serdecznie zapraszamy.
  1. Dziękuję bardzo za wszelkie prace na rzecz parafii. Bóg zapłać.
  1. Naszymi modlitwami wspieramy wszystkich pątników 90 Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  1. W niedzielę za tydzień odpust ku czci Matki Bożej z Góry Karmel (Szkaplerznej) Suma o godz. 12.00; nie ma mszy o 11.15. Bardzo proszę o liturgiczną asystę, przygotowanie feretronów i pocztów sztandarowych, baldachimu, a także zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków Panu Jezusowi. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Adrian Urbaniak Kapelan Sióstr Urszulanek w Pniewach.
  1. W minionym tygodniu zmarły nasze parafianki: śp. Felicja Karcz z Chraplewa oraz śp. Regina Kucharska z Chraplewa, której pogrzeb będzie we wtorek o godz.13.00. Wieczny odpoczynek…..