1. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego msza o godz. 17.00 z nabożeństwem dziękczynnym za mijający rok oraz za zmarłych parafian w minionym roku. Będzie to msza już z Uroczystości Bożej Rodzicielki.
  1. We wtorek Uroczystość Bożej Rodzicielki. Msze o godz. 9.30; 11.15 i 18.00. Jest to światowy Dzień Modlitw o Pokój.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 16.00 o godz. 16.30 msza święta. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej mszy.
  1. Plan Kolędy:
    Środa: ks. Proboszcz: Niewierz Kasztanowa od P. Kolasy do P. Weber
    Krystian Bródki od P. Woźnego do Koniecznej; od. P. Mackiewicz do P. Chruścickich od godz. 9.00.
    czwartek: ks. Krystian: Chraplewo I ulica od p. Kamieniarz do P. Lisek
    ks. Proboszcz: Niewierz od Grobli do P. Hoły od godz. 9.00
    piątek ks. Krystian: Chraplewo II ulica do Podwórza od. P. Wójcik do P. Jędrzejczak
    ks. Proboszcz: Niewierz od P. Dziamskiego do P. Sołtysa od godz. 9.00
    sobota ks. Krystian: Chraplewo Parcele od. P Gonciarz i Huby od. P. Gucia. od godz. 9.00
  1. Za tydzień Uroczystość Objawienia Pańskiego: Na każdej mszy poświęcenie kadzidła i kredy, które będzie można nabyć po mszach u ministrantów. Zapraszamy dzieci i wszystkich chętnych do śpiewania kolęd przy żłóbku po mszy o godz. 9.30. Taca przeznaczona na Fundusz Misyjny.