1. Dzisiaj Uroczystość Objawienia Pańskiego: na każdej mszy poświęcenie kadzidła i kredy, które będzie można nabyć po mszach u ministrantów. Dzisiejsza składka przeznaczona na Fundusz Misyjny.
  1. Punk Caritas czynny w czwartki od 16 do 18.00. Prosimy do korzystania: można wybrać odzież dla dzieci, a także wykorzystać jako odzież do pracy.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Plan Kolędy: codziennie początek o godz. 9.00
    Poniedziałek: Proboszcz: : Niewierz ul. Leśna cd. P. Tusińskich nr 28a do końca obie strony
    Wtorek: ks. Proboszcz: Brody od Andrzeja Knopa do P. Zarabskiego
    Środa: ks. Proboszcz: Brody od P. Bober do P. Muchy
    ks. Krystian: Turowo od P. Tomczak do P. Musiał
    czwartek: ks. Krystian: Turowo od P. Łuczak do P. Florek
    Proboszcz: Brody Kolejka, Blok nr 134 i 133
    piątek ks. Krystian: Turowo od P. Białas do P. Landzwójczak
    ks. Proboszcz: : Brody od P. Kulus do P. Kurowskiego (na wiatraku)
    sobota ks. Krystian: Turowo Bloki od 33 do 37
    ks. Proboszcz: : Brody Blok nr 114
    Prosimy przyjechać po księdza 15 min przed 9.00. Po przyszłej niedzieli kolęda w Pakosławiu i dalszy ciąg Brodów, potem Marszewo i Zygmuntowo i Zgierzynka
  1. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego kończąca liturgiczny okres Bożego Narodzenia i początek okresu zwykłego. Z racji drugiej niedzieli miesiąca składka przeznaczona na prace remontowe.