1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia rozpoczyna okres zwykły. Z racji drugiej niedzieli miesiąca składak przeznaczona na prace remontowe.
  1. Msza przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II w czwartek.
  1. W piątek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  1. Plan Kolędy: codziennie początek o godz. 9.00
    Poniedziałek: Proboszcz: Brody Pałac od P. Prętkich do P. sołtys, szkoła i dalej do P. Szajby (jedna strona)
    Wtorek: ks. Proboszcz: Brody od P. Szulc do P. Patan i dalej od. P. Wróbla do P. Bartkowiak (na cegielni)
    Ks. Krystian: Pakosław Huby od P. Koniecznych do P. Łuczak
    Środa: ks. Proboszcz: Brody od P. Żarny do P. Adamek i dalej od P. Kubiak do P. Waniorek (blok 109)
    ks. Krystian: Pakosław Blok nr 17 i od P. Bartosińskich do P. Obrębskich
    czwartek: ks. Proboszcz: Marszewo i Zygmuntowo
    ks. Krystian: Pakosław od P. Robak do St. Pustkowiaka (na dołku)
    piątek ks. Proboszcz: Zgierzynka od P. Dziamskich, „kozi rynek”, lewa strona do P. Michalskich
    sobota ks. Proboszcz: Zgierzynka od figury w stronę Posadowa do P. Szwed i domy przy szosie do Pniew
    Prosimy przyjechać po księdza 15 min przed 9.00.
  1. Rada duszpasterska i ekonomiczna będzie miała spotkanie w poniedziałek 21 stycznia po wieczornej mszy.