1. Zakończyliśmy tegoroczną kolędę. Składamy podziękowania wszystkim, którzy nas przyjęli. Za miłą atmosferę, wszelkie uwagi i propozycje, ofiary na parafię. Dziękujemy także za poczęstunki, abyśmy w drodze nie ustali. Bóg zapłać.
  1. Dzisiaj o godz. 15.00 w „Karmazynie” odbędzie się akacja charytatywna na rzecz Błażeja, byłego ucznia szkoły w Pakosławiu, której celem jest zebranie środków na leczenie białaczki. Serdecznie zapraszamy.
  1. Biuro parafialne czynne po wieczornych mszach a w środę od godz. 16.30 do 17.30.
  1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca – modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Objazd Chorych: Czwartek Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.30; Piątek: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.30.
  1. W przyszłą niedzielę drugą w miesiącu składka na prace remontowe.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz