1. Dzisiaj składka przeznaczona na prace remontowe
  1. W poniedziałek Światowy Dzień Chorego.
  1. Spotkanie Biblijne w poniedziałek po wieczornej mszy.
  1. W czwartek święto Św. Cyryla i Metodego Patronów Europy. W naszym kościele msza za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  1. Pouczenie dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. Składam serdeczne podziękowania za przygotowaną przez Radę Rodziców z Pakosławia zbiórkę na rzecz chorego Błażeja. Zebraliśmy 7691,10 PLN. Pieniądze zostały przekazane rodzinie. Wszystkim ofiarodawcom, także Grupie Audi-Team składam serdeczne podziękowania. Gratuluję także występów artystycznych.
  1. W związku z brakiem wikariusza w naszej parafii od Wielkanocy nie będzie niedzielnej wieczornej mszy świętej. Osoby, które miały zarezerwowane intencje proszone są o kontakt w biurze parafialnym.
  1. Zmarł nasz parafianin śp. Kazimierz Batura z Chraplewa; pogrzeb we wtorek w Opalenicy w kościele pw. św. Mateusza o godz. 11.00. Wieczny odpoczynek….

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz

 

Ogłoszenie Niepublicznego Specjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Diagnostyk"

Panie w wieku 50-69 lat, które otrzymały zaproszenie na badanie mammograficzne lub te, które są chętne a nie miały wykonanego badania w ciągu ostatnich 24 miesięcy serdecznie zapraszamy. Mammobus z Zielonej Góry będzie czekał na Panie w miejscowości Lwówek 21.02.2019 na rynku