1. Dziś druga niedziela miesiąca składka przeznaczona na prace remontowe.
  1. Spotkanie Biblijne w poniedziałek po wieczornej mszy.
  1. Droga Krzyżowa w piątek w kościele o godz. 17.30. Do udziału zapraszamy całe rodziny zwłaszcza dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii oraz kandydatów do bierzmowania. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi ks. Rafał Kordus wikariusz z Lwówka, w każdą niedzielę o godz. 14.00. Bezpośrednio po nich Msza święta. W Wielkim Poście w niedziele nie ma mszy wieczornej.
  1. W Wielkim Poście składamy tzw. daninę diecezjalną. Specjalne koperty wyłożone są na skarbonach z tyłu kościoła. Prosimy podać nazwisko, adres i ilość osób. Wysokość daniny wynosi 2,50 od osoby. Kopery składamy w skarbonie z tyłu kościoła (po prawej stronie) lub do koszyczka podczas składki.
  1. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać do skarbony z tyłu kościoła po lewej stronie – tam gdzie nowenna.
  1. W piątki w czasie Wielkiego Postu po wieczornych mszach, kościół będzie otwarty jeszcze przez pół godziny, dla prywatnej adoracji i trwania na modlitwie.
  1. W środę przypada 6 rocznica wyboru papieża Franciszka.
  1. W czwartek msza za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na misyjne dzieło pomocy „Ad Gentes”.
  1. Spotkanie dla osób chętnych na wyjazd do Gruzji we wtorek o godz. 19.00 w salce na probostwie. Należy przynieść dowód osobisty lub paszport, a także kwotę w wysokości 1000 PLN na pierwszą wpłatę. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wyjazd.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz