1. Dzisiaj Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego.
  1. W poniedziałek święto św. Filipa i Jakuba Apostołów.
  1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy całe rodziny; zwłaszcza dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania. prosimy także o odprawianie nabożeństw przy krzyżach i figurach we wszystkich wioskach.
  1. Uroczystość św. Stanisława Bpa Głównego Patrona Polski i Archidiecezji w środę.
  1. Próby dzieci przed I Komunią w poniedziałek, wtorek i środę po wieczornych mszach. Natomiast spowiedź w piątek o godz. 16.45. Sprzątanie i dekorowanie kościoła przez rodziców dzieci klas II w sobotę.
  1. Objazd chorych w czwartek 9 maja: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.00; w piątek 10 maja: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.30.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość I Komunii Świętej na mszy o godz. 9.30. Bardzo proszę, aby rodzice dzieci usiedli w ławkach za dziećmi. Goście w nawach bocznych i pozostałych wolnych ławkach. W zawiązku z Komunią msza południowa 15 minut później, czyli o godz. 11.30.
  1. Intencje na drugie półrocze będę przyjmował po niedzieli 19 maja.
  1. Osoby chętne do zaangażowania się w pomoc Caritas parafialnej proszone są o kontakt ze mną.
  1. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu, składka na prace remontowe. Jest to także światowy dzień modlitw o powołania do służby w Kościele.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz