1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej i początek tzw. białego tygodnia. Dzieci Pierwszokomunijne wraz z rodzicami uczestniczą w nabożeństwach majowych i mszy świętej. Dzieci przychodzą w strojach komunijnych. Dzisiejsza składka przeznaczona na prace remontowe.
  1. Spotkanie Biblijne z ks. Nawrotem w poniedziałek po wieczornej mszy.
  1. Msza w intencji Róży Fatimskiej z Bródek w poniedziałek.
  1. W tym tygodniu święto św. Macieja Apostoła we wtorek i św. Andrzeja Boboli patrona Polski w czwartek.
  1. W środę nabożeństwo majowe w łączności ze mszą świętą o godz. 18.00. Biuro parafialne w środę nie będzie czynne.
  1. W czwartek modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. Dziękuje za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała. Bóg zapłać.
  1. Dziękuje także rodzicom dzieci klas II za przygotowanie i posprzątanie kościoła i terenu przy kościele, a rodzicom dzieci klas III za dar pieniężny na zakup nowych ornatów i kapy oraz Panu piekarzowi za chlebki dla dzieci. Bóg zapłać.
  1. W sobotę początek peregrynacji kopii cudownego obrazu NMP Częstochowskiej z Archidiecezji Poznańskiej. W naszej parafii będzie 1 lipca 2020 roku.
  1. Osoby, które wyjeżdżają do Gruzji bardzo proszę o dokonanie wpłaty drugiej raty, albo osobiście do mnie lub na konto bankowe parafii z tytułem „Gruzja”.