1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny UAM w Poznaniu. Składka kościelna na prace remontowe.
  1. Dzisiaj w katedrze o godz. 15.00 sakra biskupia ks. Szymona Stułkowiego. Polecamy modlitwom wiernych nowego biskupa pomocniczego naszej archidiecezji.
  1. Jutro w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła w naszym kościele jedna msza o godz. 18.00.
  1. W tym tygodniu Biuro parafialne nie będzie czynne.
  1. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Na mszy modlimy się przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  1. W nagłych sprawach proszę kontaktować się z ks. Grzegorzem Stachowiakiem.
  1. Objazd chorych będzie w drugiej połowie czerwca
  1. Dzień Chorych w naszej parafii będzie w poniedziałek 17 czerwca. Początek na mszy o godz. 15.00 z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia chorych.
  1. Bardzo proszę pomoc mieszkańców poszczególnych wiosek w porządkowaniu terenu przy kościele i probostwie, jak to było w roku ubiegłym. W czerwcu zapraszam Chraplewo i Zygmuntowo.
  1. Boże Ciało w czwartek 20 czerwca. Procesja i ołtarze będą jak w latach ubiegłych.
  1. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Przed kościołem zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.