1. Święto św. Tomasza Apostoła w środę.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii. Okazja do spowiedzi w piątek od 16.30.
  1. Dziękuje wszystkim za uczestnictwo w całej oktawie Bożego Ciała oraz za przygotowanie ołtarzy i procesji na zakończenie oktawy. Dziękuje także mieszkańcom Chraplewa za przygotowanie uroczystości Serca Pana Jezusa. Wszystkim Bóg zapłać.
  1. Podobnie jak w ubiegłych latach 5 lipca z Opalenicy i 6 lipca z poznańskiej Katedry wyruszy 85 Poznańska Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem: "Z Maryją w nowe czasy".
    Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w pielgrzymce i do modlitwy za pątników oraz śledzenia wydarzeń pielgrzymkowych na stronie: pielgrzymka.archpoznan.pl
  1. Dziękuję za prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała. Bóg zapłać.
  1. Z powodu zakończenia działalności przewozowej, autobus nie będzie już kursował w niedziele do kościoła.
  1. Grzegorzowi dziękujemy za życzliwość i pomoc oraz życzymy bezpiecznej podróży do Boliwii, Bożego błogosławieństwa w pracy misyjnej.