1. W tym tygodniu przypadają święta: Przemienienia Pańskiego we wtorek; św. Teresy Benedykty od Krzyża Patronki Europy w piątek oraz św. Wawrzyńca diakona i męczennika w sobotę
  1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim parafianom, którzy przyjęli pątników z Pielgrzymki Szczecińskiej na nocleg. Bóg zapłać.
  1. Objazd chorych we wtorek: 6 sierpnia: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.00; w piątek 9 sierpnia: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.00;
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Dziękuje za wszystkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała. Bóg zapłać.
  1. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie. W związku z tym, nasza parafialna składka na prace remontowe będzie wyjątkowo w 3 niedzielę, czyli 18 sierpnia, za dwa tygodnie.
  1. Policja zwraca się z serdeczną prośbą, aby w czasie nabożeństw w kościele samochody parkować zgodnie z przepisami ruchu drogowego: nie blokować ruchu na jezdni oraz na chodnikach (szerokość chodnika pozostawiona dla pieszych nie może być mniejsza niż 1,5 metra.)

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz