1. Dzisiaj 1 września przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej. W naszych modlitwach pamiętajmy o ofiarach wojennych.
  1. Także dzisiaj dożynki Gminy Pniewy w Turowie. Początek mszą świętą o godz. 14.00
  1. Jutro, w poniedziałek uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego na mszy świętej o godz. 8.30. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych będzie za tydzień w niedzielę na mszy o godz. 9.30.
  1. Spotkanie Biblijne po wakacyjnej przerwie będzie w poniedziałek 23 września po wieczornej mszy.
  1. W tym tygodniu I czwartek i piątek, sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne zwłaszcza z naszej parafii. Spowiedź w piątek od godz. 16.00.
  1. Objazd chorych, a także spotkanie z rodzicami dzieci klas III będą po przyszłej niedzieli.
  1. Dziękuję za prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała. Bóg zapłać.
  1. Składam gratulacje i podziękowania wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowanie i przedstawienie obrzędu chlebowego w minioną niedzielę we Lwówku.
  1. Pielgrzymka do Biezdrowa w tym roku idzie w sobotę 14 września. Wymarsz o godz. 6.00 z kościoła. Osoby chętne proszę o zgłaszanie się w biurze parafialnym.
  1. W niedzielę za tydzień, drugą w miesiącu, składka na prace remontowe; jest to Światowy Dzień Migranta. Na mszach świętych obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
  1. Pogrzeb śp. ks. Andrzeja Netera będzie w naszym kościele w środę o godz. 11.00. Różaniec o godz. 10.30.