1. Nabożeństwa różańcowe dni powszednie o godz. 17.30; w czwartki po rannej mszy. Bardzo proszę, aby dzieci i młodzież w tym tygodniu przyszły na różaniec wg planu:
    • klasy I - IV we wtorek
    • Klasy V - VIII w środę
    • młodzież ponad gimnazjalna i ponad podstawowa oraz kandydaci do bierzmowania w piątek.
    Proszę także aby po różańcu zostać na mszy świętej. Natomiast dzieci klas trzecich zachęcam, aby zbierali naklejki do swoich paszportów do nieba.
  1. Spotkanie Rady duszpasterskiej i ekonomicznej w poniedziałek po wieczornej mszy.
  1. Odwiedziny chorych: wtorek: 8 października: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.00; w środę 9 października: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.00;
  1. Msza w intencji Róży św. Faustyny w środę.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. W sobotę przypada święto Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii. Bóg zapłać.
  1. Przyszłą niedzielę przeżywany jako Dzień papieski. Przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Taca kościelna przeznaczona na prace remontowe.