1. Dzisiaj na mszy o godz. 9.30 ustanowienie nowych ministrantów
  1. Spotkania kandydatów do bierzmowania: Grupa I – Brody poniedziałek godz. 18.30 i Grupa II - Bródki i Niewierz poniedziałek godz. 19.15. Grupa III - Pakosław wtorek godz. 18.30 i grupa IV – Turowo, Zgierzynka, Zygmuntowo i Chraplewo wtorek godz. 19.15.
  1. Spotkanie zespołu Parafialnego Caritas w środę po wieczornej mszy.
  1. W dniach od 21 do 28 maja 2020 roku organizujemy parafialny wyjazd do Macedonii, Albanii i Kosowa. Koszt wyjazdu 2500 zł i 200 euro / os. Chętnych na wyjazd proszę jeszcze o kontakt ze mną.
  1. Parafie w Pniewach organizują w dniach od 27 lipca do 2 sierpnia pielgrzymkę do miejsc kultu w okolicach Kielc. Koszt 650 PLN. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować z Panem Kazimierzem Stachowskich tel. 605 653 776.
  1. W sobotę 30 święto św. Andrzeja Apostoła Patrona naszej parafii. Suma odpustowa tego dnia o godz.18.00, którą odprawi Proboszcz z Otorowa ks. Krzysztof Ratajczak. Bardzo proszę o przygotowanie służby liturgicznej, strażaków z pochodniami, sztandarów, feretronów. Zaprasza także chętnych z całej parafii do pomocy przy sprzątaniu liści wokół kościoła i przy probostwie w czwartek na godz. 14.30.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać.
  1. U ministrantów przed kościołem do nabycia Kalendarz cegiełka na Archiwum Archidiecezjalne po 2 PLN.
  1. Za tydzień I Niedziela Adwentu i początek nowego roku liturgicznego. Już dziś zapraszam wszystkich na roraty, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 za wyjątkiem czwartku, a w soboty o godz. 8.00. ze względu na remont salki w tym roku niestety nie będzie śniadań sobotnich dla dzieci.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz