1. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 z wyjątkiem czwartku. W sobotę roraty o godz. 8.00 ze względu na remont salki w tym roku niestety nie będzie śniadań sobotnich dla dzieci.
  1. Biuro parafialne w poniedziałek nie będzie czynne
  1. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę przed roratami o godz. 17.45.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca spowiedź w piątek od godz. 16.30.
  1. Dziękuję za posprzątanie terenu przy kościele i probostwie. Bóg zapłać
  1. Chorych ze spowiedzią i Komunią odwiedzimy po przyszłej niedzieli
  1. Świece Caritas wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie: małe po 6 PLN, duże po 13 PLN do nabycia w kruchcie kościoła opłatki wigilijne do nabycia w biurze parafialnym po mszach świętych
  1. Podobnie jak w latach ubiegłych organizujemy pomoc dla ubogich, zwłaszcza osób samotnych i starszych, tzw. Tytka charytatywna. Można je zabierać z tyłu kościoła. Wypełnione „tytki” proszę przynosić na probostwo do dnia 15 grudnia. Zachęcam do zaangażowania się w pracę parafialnego Caritas, a także o pomoc w odnalezieniu osób, które potrzebują naszej pomocy. Informujemy, że punkt Caritas będzie czyny w tym roku do połowy grudnia. Jest dużo rzeczy dla dzieci.
  1. Wyjazd ministrantów i zespołu muzycznego do Poznania do Katedry i kina w sobotę 7 grudnia o godz. 9.00. Zbiórka przy kościele. Koszt 10 PLN od osoby.
  1. Dziękuję także mieszkańcom Zgierzynki za sprzątanie kościoła, bardzo proszę, aby od soboty o sprzątanie kościoła zatroszczyli się mieszkańcy Turowa.
  1. Za tydzień uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Składka kościelna, z drugiej niedzieli, przeznaczona na prace remontowe.