1. Dzisiaj w drugą niedzielę miesiąca składka na prace remontowe.
  1. Spotkanie Biblijne w poniedziałek po wieczornej mszy.
  1. Spotkanie z rodzicami dzieci klas II we wtorek po wieczornej mszy, a z rodzicami dzieci klas III w środę po nowennie.
  1. We wtorek Światowy Dzień Chorego, a w piątek święto św. Cyryla i Metodego Patronów Europy oraz św. Walentego.
  1. Objazd chorych: Środa: Bródki i Niewierz od godz. 9.00; Pakosław od godz. 12.00; Czwartek: Brody, Turowo, Zgierzynka od godz. 9.00; Zygmuntowo i Chraplewo od godz. 12.00.
  1. Msza za zmarłych wspominanych w rocznych wymieniankach w piątek.
  1. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej mszy.
  1. Spotkanie kandydatów do bierzmowanie wszystkich grup w sobotę po wieczornej mszy w kościele.
  1. Uprzejmie informujemy, że Arcybiskup Metropolita Poznański udzielił dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 14 lutego 2020 r., kiedy w Liturgii wspominamy św. Walentego. Z udzielonej dyspensy mogą korzystać wierni Archidiecezji Poznańskiej wszędzie gdziekolwiek się znajdują, a także wszyscy inni wierni przebywający na terenie Archidiecezji Poznańskiej.