1. Od dzisiejszej niedzieli dzieci w różnych terminach ustalonych razem z rodzicami będą przystępować do I Komunii Świętej.
  1. 103 rocznica objawień fatimskich przypada w środę. Zapraszam do kościoła na nabożeństwo fatimskie na godz. 20.30. (ilość osób 25)
  1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30, w czwartek po rannej mszy.
  1. Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka, dzień 14 maja (czwartek), święto św. Macieja Ap, będzie dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa.
  1. Święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski przypada w sobotę.
  1. W związku ze stanem epidemii w dalszym ciągu we mszy świętej może uczestniczyć 25 osób. Należy mieć zasłonięte usta i nos. Wchodząc do kościoła proszę dezynfekować ręce, z koszyczka zabrać obrazek, który odkładamy do koszyczka po skończonej mszy. Jeżeli w koszyczku nie będzie obrazka to znaczy, że w kościele jest już limit osób, dlatego proszę do kościoła już nie wchodzić.
  1. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary na kościół wrzucane do koszyczków, skarbon oraz wpłacane na konto parafialne. Tegoroczną daninę diecezjalną można także jeszcze składać. Dziękuję także za „coś’ dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać…
  1. Niech dobry Bóg ma nas w swojej opiece.

 x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz