1. Nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.30, w czwartek po rannej mszy.
  1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe – modlitwy o dobre urodzaje. Ze względu na stan epidemii nie będzie w tym roku procesji do krzyży. Wszystkie modlitwy odprawiamy w kościele w czasie nabożeństw majowych. W poniedziałek formularz mszy w okresie zasiewów, w środę formularz mszy za głodujących.
  1. W poniedziałek 18 maja przypada 100 rocznica urodzin św. Jana Pawła II. W naszym kościele msza dziękczynna i za wstawiennictwem św. Jana Pawła II we wtorek.
  1. Zgodnie z nowymi zasadami w czasie epidemii, w naszym kościele, we mszy świętej może uczestniczyć 40 osób. Należy mieć zasłonięte usta i nos. Wchodząc do kościoła proszę dezynfekować ręce, z koszyczka zabrać obrazek, który odkładamy do koszyczka po skończonej mszy. Jeżeli w koszyczku nie będzie obrazka to znaczy, że w kościele jest już limit osób, dlatego proszę do kościoła już nie wchodzić. Bardzo proszę także o zachowanie odpowiedniej odległości między wiernymi. Proszę siadać po dwie osoby w co drugiej ławce. Siadamy także w ławkach przy bocznych ołtarzach.
  1. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary na kościół wrzucane do koszyczków, skarbon oraz wpłacane na konto parafialne. Tegoroczną daninę diecezjalną można także jeszcze składać. Dziękuję także za „coś’ dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać…
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego i początek modlitw przygotowujących na Zesłanie Ducha Świętego.
  1. Niech dobry Bóg ma nas w swojej opiece.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz