1. W środę Odpust Parafialny ku czci św. Andrzeja Apostoła. Suma odpustowa o godz. 18.00, którą odprawi O. Romuald Baingo SDS kapelan Sióstr Klarysek w Pniewach. Bardzo proszę o przygotowanie służby liturgicznej, sztandarów, feretronów, a także o zabezpieczenie trasy procesji. Zachęcam do licznego udziału i zawierzenia naszej parafii i rodzin św. Andrzejowi.
  1. Roraty w poniedziałek, wtorek i piątek o godz. 18.00. Dzieci będą otrzymywać obrazki oraz figurki Matki Bożej po losowaniu serduszek z wypisanymi dobrymi uczynkami. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich a zwłaszcza dzieci i młodzież
  1. Świece Caritas wigilijne dzieło pomocy dzieciom w cenie: małe po 10 PLN, duże po 20 PLN w kruchcie kościoła. Opłatki będą od następnej niedzieli. Jak w latach ubiegłych możliwość zakupienia będzie przez cały Adwent w kościele, który jest otwarty przez cały dzień. Ofiary proszę wrzucać do skarbony, która będzie stała przy kracie w kościele.
  1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O godz. 17.50 litania do Serca Pana Jezusa błogosławieństwo i wieczorna msza – roraty.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii oraz za „coś” dla ciała przekazane na probostwo. Bóg zapłać.
  1. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  1. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Krystyna Kaczmarek z Brodów. Wieczny odpoczynek…