1. Msza za wstawiennictwem św. Jana Pawła II we wtorek. Także we wtorek Dzień Judaizmu.
  1. W środę rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan
  1. Bardzo proszę, aby wszelkie sprawy związane z intencjami mszalnymi załatwiać w biurze parafialnym, a nie wrzucać w kopertach w czasie składki. Przypominam także, aby msze pogrzebowe zgłaszać w biurze parafialnym w dniach poprzedzających pogrzeb, a nie w dniu pogrzebu.
  1. Wszystkim Babciom i Dziadkom z racji ich święta składamy najserdeczniejsza życzenia. Niech dobry Bóg błogosławi.
  1. Caritas czynna w poniedziałki od 16.00 do 17.00. Jest dużo nowych rzeczy dla dzieci.
  1. Plan kolędy: 16 stycznia: od Pałacu do P. Szajba. 17 stycznia: Brody od P. Szulc (48) do P. Bartkowiak (24) 18 stycznia: Huby od P. Żarna potem nry 112, 111 109. 19 stycznia: Marszewo i Zygmuntowo. 20 stycznia: Zgierzynka od p. Dziamskich, „Kozi Rynek” do P. Michalskich (lewa strona) 21 stycznia: Zgierzynka od Figury (nr 8) w kierunki Posadowa i domy przy szosie do Pniew (49,50,51). 23 stycznia Zgierzynka od P. Jędrzejczak do p. Kończak. Początek o godz.9.30.
  1. Dziękuję za wszelkie prace na rzecz parafii. Bóg zapłać
  1. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego, a przed kościołem zbiórka do puszek na katolickie Radio „Emaus”.

x. Konrad Jędrzejczak
proboszcz